PRAWO OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW

HOME - SPECJALIZACJE - PRAWO OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW

Prawo Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Oferujemy wsparcie w różnych obszarach prawa ochrony konkurencji i konsumentów, zapewniając skuteczną reprezentację oraz doradztwo w złożonych sprawach prawnych.

  • Obsługa Reklamacji i Rękojmi
  • Zakupy przez Internet
  • Ochrona Przed Naruszeniami Praw Przedsiębiorców
  • Współpraca z Organizacjami Pozasądowymi i Fundacjami
  • Powództwa Przedstawicielskie i Spory z Przedsiębiorcami

Obsługa Reklamacji i Rękojmi:

Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamacji oraz spraw związanych z rękojmią. Pomagamy konsumentom w dochodzeniu ich praw w przypadku wadliwych produktów lub usług oraz przedsiębiorcom w zagwarantowaniu zgodności z przepisami dotyczącymi rękojmi.


Zakupy przez Internet:

Specjalizujemy się także w zakresie prawa dotyczącego zakupów przez internet. Nasza kancelaria świadczy pomoc w rozwiązywaniu sporów dotyczących zakupów online, zapewniając skuteczne doradztwo i reprezentację zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorców.


Ochrona Przed Naruszeniami Praw Przedsiębiorców:

Oferujemy wsparcie w ochronie przed naruszeniami praw przedsiębiorców, w tym w przypadku nieuczciwej konkurencji, praktyk monopolistycznych czy nadużywania pozycji dominującej na rynku. Nasz zespół pomaga w dochodzeniu roszczeń i zapobieganiu nielegalnym praktykom.


Współpraca z Organizacjami Pozasądowymi i Fundacjami:

Zaufaj naszej kancelarii przy rozwiązywaniu sporów poprzez współpracę z organizacjami pozasądowymi i fundacjami. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości prawa, pomagamy klientom w efektywnym załatwieniu sprawy poza sądem.


Powództwa Przedstawicielskie i Spory z Przedsiębiorcami:

Zaufaj naszej kancelarii przy wszczynaniu powództw przedstawicielskich w imieniu grupy konsumentów oraz w sporach z innymi przedsiębiorcami. Nasz zespół posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów w tego typu sprawach, dążąc do uzyskania korzystnych rozstrzygnięć (zobacz: Spory, Postępowania Sądowe).r.pr. Paulina
Cichowska

Radczyni Prawna i Mediatorka

Specjalizuje się w sprawach frankowych, złotówkowych, a także w sprawach z gałęzi prawa rodzinnego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu mediacji oraz negocjacji.

Nasze Specjalizacje