BIEŻĄCA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORSTW

HOME - SPECJALIZACJE - BIEŻĄCA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORSTW

Bieżąca Obsługa
Przedsiębiorstw

Oferujemy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, pomagając w codziennych sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nasze usługi obejmują szeroki zakres obszarów, w których świadczymy pomoc prawną:

Doradztwo Prawne:

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej w zakresie prowadzenia biznesu. Oferujemy wsparcie w opracowywaniu umów, negocjacjach handlowych, przygotowaniu dokumentacji korporacyjnej oraz w innych kwestiach prawnych, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy.


Rozwiązywanie Sporów:

Nasza kancelaria reprezentuje przedsiębiorców w rozwiązywaniu sporów, zarówno przed sądami, jak i w drodze mediacji lub negocjacji pozasądowych. Działamy w interesie naszych klientów, dążąc do osiągnięcia korzystnego rozstrzygnięcia sporów oraz minimalizacji ryzyka dla ich biznesu
(zobacz: Spory, Postępowania Sądowe)


Optymalizacja Prawna:

Pomagamy przedsiębiorcom w identyfikacji i minimalizacji ryzyka prawno-biznesowego poprzez optymalizację struktur prawnych i procesów w ich firmach. Nasze doradztwo skupia się na zapewnieniu zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz optymalizacji kosztów i efektywności działalności.Koordynator


r.pr. Magdalena
Dębska-Szymczak

Radczyni Prawna i Compliance Officer

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i compliance. Zajmuje się sporządzaniem oraz opiniowaniem umów gospodarczych, prowadzeniem postępowań administracyjnych, a także prawem pracy.

Nasze Specjalizacje