Dochodzenie roszczeń od ubezpieczyciela

HOME - SPECJALIZACJE - DOCHODZENIE ROSZCZEŃ OD UBEZPIECZYCIELA

Dochodzenie
roszczeń od
ubezpieczyciela

Nasz doświadczony zespół prawników oferuje kompleksowe wsparcie w sprawach związanych z ubezpieczeniami, pomagając klientom w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania i zadośćuczynienia.

  • Pozwy o Zapłatę Odszkodowania i Zadośćuczynienia
  • Odwołania od Decyzji Ubezpieczycieli
  • Sporządzanie Opinii Prawnych
  • Profesjonalna Obsługa Prawna na Każdym Etapie Postępowania

Pozwy o Zapłatę Odszkodowania i Zadośćuczynienia:

Świadczymy usługi związane z przygotowaniem i składaniem pozwów o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia w przypadku różnego rodzaju szkód, takich jak wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy medyczne czy inne sytuacje objęte ubezpieczeniem (zobacz: Spory, Postępowania Sądowe).


Odwołania od Decyzji Ubezpieczycieli:

Oferujemy pomoc w odwoływaniu się od decyzji ubezpieczycieli, które zostały wydane na niekorzyść klienta. Nasz zespół prawników przygotowuje profesjonalne pisma odwoławcze i reprezentuje klientów w postępowaniach odwoławczych przed ubezpieczycielami.


Sporządzanie Opinii Prawnych:

Świadczymy usługi polegające na sporządzaniu opinii prawnych dotyczących polis ubezpieczeniowych, umów ubezpieczeniowych oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami. Nasze opinie prawne pomagają klientom w zrozumieniu swoich praw i możliwości dochodzenia roszczeń.


Profesjonalna Obsługa Prawna na Każdym Etapie Postępowania:

Nasz zespół prawników zapewnia kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania, począwszy od analizy dokumentów ubezpieczeniowych, poprzez przygotowanie pism procesowych, aż po reprezentację klienta przed sądami i organami ubezpieczeniowymi.


Koordynator


r.pr. Paulina
Cichowska

Radczyni Prawna i Mediatorka

Specjalizuje się w sprawach frankowych, złotówkowych, a także w sprawach z gałęzi prawa rodzinnego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu mediacji oraz negocjacji.

Nasze Specjalizacje